Návod na klikačku PROBUX.COM

Napsal Pracujemezdomova.bloger.cz (») ve středu 27. 8. 2014 v kategorii Klikačky, přečteno: 3848×
images-3.jpg

Probux je tu od roku 2012, takže je mnohem mladšího data než známe třeba Neobux. Probux je takovým odnožem společnosti Neobux, ale Probux je ověřená a platící společnost, pěkná a přehledná administrativa, včasné výlaty, spousta úkolů, možností atd. Registrace je zdarma. Garance 4 reklamy po 0,01$  (standartní člen bez premiových účtů)Velmi časté reklamy, společnost přidává reklamu každých 5 - 10 minut, je možnost si opravdu za den vyklikat kolem 10 centů s referálama to je samozřejmě mnohem více.Možnost výhry 2$  z hry Progridu standartní člen 20 kliků za denStálá nabídka Tasků a jiných ůkolů.Platí na ověřené internetové peněženky jako je PayPal a PayzaMinimální částka k výplatě je 5$  - to není nereálné Pro registraci stačí kliknout na tento banner, přesměruje Vás to rovnou k registraci. 

Probux, Neobux, Clixsence, které zde budu uvádět jsou takovou prioritou mezi klikačkami, vydělky, výplaty, vše funkční a odzkoušené

Po registraci (stačí kliknout na níže uvedený banner, který Vás přivede rovnou k registraci) se ocitnete v prostředí Probuxu. Stránky jsou anglické, protože je to zahraniční klikačka jako všechny více zmiňované. Teď musím hlavně upozornit nováčky, americká klikačka neznamená podvod, bohužel mezi nejvíce z krachovalé společnosti jsou ty české, mluví o tom statistiky a scam listy. Tato Klikačka je ověřená a můžete se o ní dozvědět opravdu všude. Stránky jak jsem psala jsou v Aj ale vše je tu lehké a intuativní

Pro Vás je důležité Váš účet, popis ballance - to je kolik jste si vydělali zatím peněz, shlédnutí reklam a úkoly, pronajmutí referálů a požádání o výplatu. Probux vyplácí od minimální částky 5 dolarů, to není vůbec nereálné protože reklam tu je hodně.

V položce My Account je přehled Vašeho účtu

Your referál link - tam uvidíte adresu www.brobux.com/ a zatím bude uvedeno jméno, u mně třeba Dája Kroftová, u Vás třeba Alenka Pastelka, nebo třeba Janička Novotná .... bude to jméno emailu, kterým se registrujete do služby. Na emailu nezáleží. 

Přes referál link můžete "naverbovat" své referály, že přes Váš uvedený link adresy se k Vám na Probux dostanou a nebo můžete použít banner, který Vám Brobux zdarma k ůčtu nabídne, ten je v HTML kódu, který si vložíte na stránky a přez něj si Vás lidi také najdou a budou se, když budete šikovní registrovat. Banner naleznete v sekci na pravo, kde jsou takové ikonky - panáček, smyčka, hvězdička, kolečko - banner se nachází ve smyčce, ke jsou pro Vaší propagaci připraveny již zhotovené bannery s různými velikostmi, stačí si vybrat a vložit na své webové stránky.

Při registraci o svém skutečném jménu nelžete, ani o vaší adrese, vyplňte všechno co v registraci mít budete, důležitá je adresa PayPalu (vasejmeno@jmeno zritovatele vaseho e mailu takže třeba gmail, seznam, atlas, atd, takže po dotazu na Váš PayPal name - adress bude to, jakým emailem jste se do služby PayPalu registrovali například jananovotna@seznam.cz ) Jak si zřídit PayPal účet a jak potvrdit platební kartu a účet pro možnost vydání vaší mzdy z registrovaných klikaček je zde.

Membership - Budete mít napsáno Standart s hvězdičkou, až budete mít dostečně našetřeno můžete šáhnout po Ubgrade účtu a budete zase o nějaký ten level víc. Po Upgrade účtu máte víc výhod, více referálů si můžete pronajímat, máte více možností ve hře grid a podobně.

Main balance: Tato položka Vám ukazuje Váš aktuální výdělek. Když neleníte, uvidíte jak penízky jdou nahoru.

Naleznete také dole položku My referál, ta se dělí na Direct referál a Rented referál - Direct to jsou přímý lidi, který se dostali k Vám přez Váš banner nebo Your referál link, který jsem vysvětlovala viz nahoře. Rented jsou referálové, který jste si od společnosti pronajali vy, můžou to být tzv boti, nebo i skutečný lidi, kteří se do společnosti probux dostali sami, bez nikoho, tak Vám jsou přiděleni.

V Brobuxu si referálové pronajímáte od 60 centů - 0,60.. pronajmutí je v položce Rent Referrals - ikonka dvou postaviček, v nabídce budete mít zatím aktivní 3 referrály, tak si je stačí jedním kliknutí na celý měsíc pronajmout . Než se dostanete na částku 60 centů, tak když budete aktivní tak u Probuxu to bude do 10 - 15 dnů, já se dostala k položce na pronajmutí za 11 - 12 dnů a to chodím do 3 prací.

Další referrálové si můžete pronajmout myslím, až po 7 dnech od pornajmutí prvních třech. Své referálové je dobře, když si je pronajmete zase dál, nevybírejte hned peníze, i když Vás to láká. (Je to na Vás), ale na Probuxu s počtem reklam, Vám referálové částku vrátí do pár dnů a i Vám peníze navýšší.

Položka s názvem Cashout - ikonka budíku je vyžádání Vaší výplaty na PayPal či Payze, či jiný internetový účet.

Pro Vás a pro Váš výdělek je nejdůležitější položka Wiew Ads - ukázat reklamu, tu naleznete nahoře vedle položky Vašeho účtu My Acounts, tam uvidíte počet Vašich reklam, fialové, zelené a oranžové. Klepněte na to a jeďte až dolů, uvidíte na stránce obdelníčky s reklamamy, začnetě u tech nejvíce placených, tím jsou oranžové ty jsou za celý jeden cent, pak máte zelené a fialové, všechny odklepěnte a uvidíte jak Vám penízky narůlstají (my balance)Více zde: http://klikacky-vydelek-na-internetu.webnode.cz/probux/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

Více zde: http://klikacky-vydelek-na-internetu.webnode.cz/probux/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
ajaakta.blog.cz z IP 213.192.60.*** | 27.8.2014 21:28
Sorry, ale tvůj komentář musím smazat, příště si piš reklamy někam jinam a neschovávej to tak "nenápadně" za pochvalu. Děkuji smile.
ajaakta.blog.cz z IP 213.192.60.*** | 27.8.2014 23:07
Kdo mluvil o spamu? Komentář viz výše: REKLAMY. ne spam ;). Reklama = když propaguješ svoje stránky, přestože ohledně toho máme na blogu zákaz.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a tři